top of page
LUG - 4EXPO 082.jpg

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją – specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, a także młoda kadra pracowników z zapałem do pracy i rozwoju – wszyscy tworzymy rodzinę 4EXPO.

Wyróżnia nas bogate doświadczenie w kompleksowym procesie przygotowywania oraz realizowania różnego rodzaju eventów, stoisk wystawienniczych czy zabudów wnętrz. O naszym profesjonalizmie oraz wysokiej jakości realizowanych przez nas usług świadczą stali klienci.

LUG - 4EXPO 014.jpg

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów otworzyliśmy nowy obiekt biurowo-magazynowy, który cieszy oczy swoim nietuzinkowym projektem.
Kubatura 46.000m3 pozwoliła nam na zmieszczenie pod jednym dachem pomieszczeń biurowych, magazynu, nowoczesnej stolarni, działu elektrycznego,  a także pomniejszych działów, dzięki czemu czuwamy nad projektem na każdym etapie jego produkcji.

IMG_20200423_152104.jpg

W naszej pracy stawiamy na efektywność, dlatego cały magazyn został wyposażony w automatyczny system gęstego składowania, który pozwala na maksymalne wykorzystanie posiadanej powierzchni magazynowej. Do obsługi magazynu oprócz wózków widłowych wykorzystujemy także elektryczne podnośniki oraz wózki wysokiego składowania.

Specjaliści w naszej stolarni mają do dyspozycji nowoczesny park maszynowy. W jego skład wchodzą m.in. centrum obróbcze CNC, pionowa piła panelowa, piły formatowe, okleiniarnki oraz liczne elektronarzędzia. Pozwala to na realizację najbardziej złożonych projektów zachowując wysoką jakość ich wykonania.

20200423_142903.jpg

W dobie dynamicznie rozwijającego się świata nie zapomnieliśmy jak ważne jest dbanie o środowisko.

Szanujemy materiał produkcyjny oraz dokładamy wszelkich starań, aby pozostawić jak najmniej odpadów poprodukcyjnych. Jednak i na to znaleźliśmy rozwiązanie – zdecydowana większość odpadu poprodukcyjnego poddawana jest recyklingowi.

 

bottom of page